Додаткове обладнання отримали у рамках проєкту "Вогнеборці"

23.01.2024

Завдяки успішній реалізації в Хотинській громаді проєкту «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд» отримали додаткове обладнання від Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні.

Це автоматичний мобільний дефібрилятор, який аналізує серцевий ритм і допомагає рятувати життя людей.

Нагадаю, раніше за цим проєктом отримали медичні ноші для рятувальників та укладку, укомплектовану дихальними мішками АМБУ та іншим обладнанням для першої медичної невідкладної допомоги. Працюємо далі!

«Проект співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща».