ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Хотин Invest»

Ініціатор створення індустріального парку: Хотинська міська рада.

Концепція індустріального парку: затверджена рішенням Хотинської міської ради від «21» грудня 2021 р.  №328/18/21 «Про створення індустріального парку «Хотин Invest» та затвердження Концепції індустріального парку «Хотин Invest»». Концепція розміщена для ознайомлення на сайті Хотинської міської ради в розділі «Документи» підрозділ «Рішення». Посилання: https://khotyn.dosvit.org.ua/documents/ckzpaqbaysf6w08144qolkvz9

Умови конкурсу, затверджені ініціатором створення:

• Офіційний лист-пропозицію, що містить детальні відомості про претендента (повне найменування, місце знаходження тощо), загальну інформацію про наміри та підтвердження дотримання основних умов конкурсу;
  • Бізнес-план індустріального парку;
  • Відомості, які підтверджують можливість претендента забезпечити належне функціонування індустріального парку, наявність досвіду, можливостей технологічного та організаційного забезпечення такої діяльності:
  • Завірену суб’єктом підприємництва копію статуту;
  • Відомості про претендента: чисельність працівників; виробничі потужності та площа; виробнича спеціалізація.
  • Форми фінансової звітності №1 «Баланс (Звіт про фінансовий стан)» та №2 «Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)» )» за попередні п’ять звітних років (або за звітні роки з моменту заснування підприємства);
  • Довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів, інших обов’язкових платежів, також до бюджету Пенсійного фонду України, та про відсутність заборгованості з виплати заробітної плати;
  • Довідку про те, що стосовно підприємства не порушено справу про банкрутство;
  • Документи, що підтверджують сплату реєстраційного внеску;
  • Зразки першого та другого підписів на фінансових документах.
  • Усі документи подаються українською мовою.

Земельна ділянка, на якій передбачається створення індустріального парку:

Кадастровий номер: 7325010100:01:016:0078.

Площа: 13,7244 га .

Місце розташування: Чернівецька область, м. Хотин, квартал 157-Д.

Цільове призначення земельної ділянки: для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.

Категорія земель: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики,  оборони  та  іншого призначення.

Об’єкти, розміщені на земельній ділянці:  у межах території для розміщення індустріального парку «Хотин Invest» будівлі та споруди відсутні.

Строк, на який створено індустріальний парк: 30 років.

Умови конкурсу:

Місце отримання конкурсної документації: 60000, м. Хотин, вул. О. Кобилянської, 2А (приймальня).

Строк подання конкурсної документації: з 10.06.2023 по 10.07.2023 до 17:00 год. (протягом 30 днів)

Розкриття конкурсних пропозицій:

Місце: м. Хотин, вул. О. Кобилянської, 2А (сесійна зала).

Дата: 11.07.2023 р.

Час: 10:00 год.

Орган, до якого слід звертатися за додатковою інформацією: відділ економічного розвитку та міжнародного співробітництва Хотинської міської ради, м. Хотин, вул. Незалежності, 52, ІІ поверх, +380663010183

Розмір реєстраційного внеску складає 170 грн. 00 коп. (сто сімдесят грн. 00 коп).

Реєстраційний внесок сплачується шляхом безготівкового перерахування коштів до цільового фонду бюджету Хотинської міської територіальної громади.

Сплата реєстраційного внеску підтверджуються відповідними платіжними документами, здійснюється до моменту подачі заявки та використовується на організацію та підготовку проведення конкурсу.

Реквізити для внесення реєстраційного внеску:

Отримувач: Чернів. ГУК/Хотинська ТГ/50110000

р/р: UA288999980314131931000024365

Код ЄДРПОУ: 37836095

МФО: 899998

Додаткову інформацію щодо конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Хотин Invest» можна отримати у відділі економічного розвитку та міжнародного співробітництва, електронна пошта: khotyn.efa@gmail.com , телефон:  + 380 (66) 30 10 183.