Чергова допомога від партнерського міста Тельтов (Німеччина)

04.03.2024

...Ви лише погляньте – потужна трансформаторна підстанція продуктивністю 1000 кВА, труби для водопровідних мереж протяжністю 500 метрів, два дренажні насоси та електроперфоратор, 32 сміттєві контейнери різної ємкості.

Це все – чергова вагома підтримка нашого партнерського міста Тельтов (Stadt Teltow)!

Габаритний вантаж сьогодні розвантажували всією громадою. Подяка:

Андрій Герасімов, Віталій Латковський та Микола Ватаманюк,

Григорій Боросюк, Віктор Соколюк, Едуард Парцій, Борис Горбатюк, Михайло Горячий,

наша господарська група: Руслан Бучковський, Денис Чинчик, Андрій Кошевой та Петро Копчук,

Василь Байдюк, Віктор Дєдов, Ігор Скрипник, Руслан Рашківський і всі дотичні.

«За підтримки партнерів ми продовжуємо зміцнювати матеріально-технічну базу наших комунальних підприємств "Хотинтепломережа" та "Хотинблагоустрій", критичну інфраструктуру міста. Велика подяка за допомогу реальними справами і постійну підтримку бургомістру Томасу Шмідту і громаді м. Тельтов, а також відділу економічного розвитку та міжнародного співробітництва міської ради та усій команді, підприємцям та працівникам, котрі допомогли у розвантаженні», – відзначив Хотинський міський голова Андрій Дранчук.

Вистоїмо, переможемо!