Створено реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг

Створено реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг

Суб’єкт реєстрації – Хотинська міська рада.

Реєстратор – Мельник Тетяна Іванівна, адміністратор Центру надання адміністративних послуг (0508534724).

Уповноважена особа суб’єкта реєстрації – Попович Аліна Валентинівна, адміністратор Центру надання адміністративних послуг (0509129929).

Адреса прийому документів від надавачів соціальних послуг для внесення до Реєстру: Центр надання адміністративних послуг Хотинської міської ради (І поверх Хотинської міської ради, вул. О. Кобилянської, 2 А,  м. Хотин, Дністровський р-н, Чернівецька обл.)

Юридичні особи та фізичні особи - підприємці, що надають соціальні послуги, обов’язково подають:

• заяву надавача соціальних послуг за формою згідно з додатком 3;
  • перелік соціальних послуг, які має право надавати надавач соціальних послуг, їх зміст та обсяг, умови і порядок отримання за формою згідно з додатком 4;
  • відомості про дату та результати здійсненого уповноваженими органами контролю за дотриманням надавачем соціальних послуг вимог, установлених законодавством про соціальні послуги (за наявності).

Юридичні особи та фізичні особи - підприємці крім документів/відомостей, за бажанням подають:

• копії штатного розпису надавача соціальних послуг і трудових договорів з найманими працівниками;
  • копії документів про освіту, свідоцтва про підвищення кваліфікації (за наявності), атестацію, неформальне професійне навчання, фаховий рівень працівників;
  • копії посадових інструкцій працівників;
  • копії особистих медичних книжок працівників;
  • довідку територіального органу ДПС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);
  • копію документа, що підтверджує право власності на приміщення або на право користування приміщеннями, які будуть використовуватися для надання соціальних послуг;
  • висновок фахівця з питань технічного обстеження будівель і споруд, який має кваліфікаційний сертифікат, про відповідність приміщення ДБН В.2.2-40:2018 “Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення”. У разі наявності у зазначеному висновку інформації про неможливість повністю пристосувати об’єкти надавача для потреб осіб з інвалідністю додатково подається інформація засновника (власника) надавача за погодженням із громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю про забезпечення розумного пристосування відповідних об’єктів згідно зчастиною другою статті 27 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”.