Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Три енергоефективні проєкти з нашої громади відібрано у межах Європейської ініціативи «Угода мерів – Схід»

Новина
18.07.2023

Хотинська громада – серед 15 громад з усієї України, проєкти яких відібрано у межах Європейської ініціативи «Угода мерів – Схід»

 

Два представники нашої громади взяли участь у дводенному тренінгу «Проєктний менеджмент та Група управління проєктом» у Миргороді Полтавської області. Таке професійне навчання пройшли начальник відділу ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності міської ради Віктор Соколюк та керівник Агенції розвитку міста Юрій Гуменюк.

Продовжуємо активно працювати над енергомодернізацією різних закладів і об’єктів у нашій громаді.  Як результат – на платформі «Угода мерів – Схід» для пошуку фінансування зареєстровано три наші проєкти:

  •  капітальний ремонт центральної котельні із заміною котлів;
  • термомодернізація Хотинського опорного закладу освіти;
  •  термомодернізація ЗДО «Веселка».

Також на стадії розробки проєкт у сфері адаптації до змін клімату, а саме реконструкції системи водопостачання міста.

Крім того, працівники відділу ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Хотинської міської ради Едуард Парцій та Галина Русой з квітня по липень пройшли  професійне навчання – 4 модулі тренінгів й отримали сертифікати енергоменеджерів. 


Також у межах проєкту виграли комплект меблів, комп’ютерної техніки та кейс енергоменеджера з відповідним обладнанням. Це дозволить більш системно та ефективно працювати над енергозбереженням у Хотинській громаді.

Працюємо далі над впровадженням проєктів із енергозбереження.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше