Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Тепер у Хотина є ще одне місто-побратим

Новина
28.08.2023

Міжнародне співробітництво: тепер у Хотина є ще одне місто-побратим

Географія міжнародних зв’язків та міст-побратимів Хотина невпинно розширюється. Нещодавно офіційна делегація міської ради повернулася з робочого візиту Албанії.

– Минулого тижня завершили важливу роботу в далекій від нас, прекрасній країні Албанія. Надзвичайно важка поїздка (близько 4 тисяч кілометрів за кермом), інтенсивна робота в муніципалітеті, але маємо чудовий результат – нового партнера. Це місто-побратим Берат, – розповів Хотинський міський голова Андрій Дранчук. – Позаду довготривалий шлях переговорів відділу економічного розвитку та міжнародного співробітництва міської ради з посольством України в Албанії (почали цю роботу ще навесні 2023 року) щодо пошуку партнерів та підготовки всієї документації. Вірю, що попереду – нові проєкти та ефективна співпраця.

 

Про місто-побратима

Берат – одне з найцікавіших історичних міст Албанії (2300 років). Населення – близько 45 500 жителів. Розташоване на півдні Албанії, в родючій долині річки Осумі, центр великого сільськогосподарського району. Найвідвідуваніше місто Албанії, куди приїжджають туристи з усього світу. На скелястому пагорбі поряд із ним розташована середньовічна фортеця, зведення якої датується XIII століттям. Історичний центр Берата занесений до каталогу Світової Спадщини ЮНЕСКО. 

 

Договір про співробітництво

Отже, у результаті перемовин мери міст Хотин (Україна) та Берат (Албанія) за участі представників посольства урочисто підписали договір про співробітництво.

– Спільно опрацьовуємо проєкти у галузі освіти, в агропромисловому секторі, для розвитку крафтового виробництва, туризму, молодіжних програм, – зауважив Андрій Дранчук. – Зазначу, що саме завдячуючи чіткій і оперативній роботі  Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Албанія Володимира Шкурова та всієї команди цього посольства Хотин має таке важливе міжнародне партнерство. Дякую всім залученим працівникам Хотинської міської ради за прекрасний результат. Працюємо далі!

Сподіваємося, співпраця двох історичних міст дасть поштовх розвитку в різних сферах життя. Чудово, що зміцнюються старі та налагоджуються нові зв’язки Хотина з побратимами в дружніх країнах ЄС.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше