Навчалися комунікації з жителями громади у експертів DOBRE

04.02.2022
Людям важливо знати, що відбувається у їхній громаді: про якісні зміни, нові послуги та можливості. Якщо не вистачає інформації, то жителі не обізнані, поширюють чутки та піддаються на маніпуляції.

Як доступно інформувати жителів, як налагодити дієву комунікацію?
✅Цьому навчали працівників Хотинської міської ради та комунальних установ різних сфер на тренінгу "Ефективні комунікації для громади", який відбувся у Хотинській публічній бібліотеці.

✅Багато цікавого і корисного розповіли експерти Українського кризового медіа-центру у рамках Програми USAID DOBRE.