У Хотині знову гостюють діти з прифронтової Пологівської громади
Новина
Розпочали літо з відкритими серцями і теплими зустрічами – раді знову приймати у Хотині дорогих друзів, дітей з прифронтової Пологівської міської територіальної громади.
Лише у вересні минулого року ми підписали договір про співробітництво між Хотинською та Пологівською громадою у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». І ось уже вдруге у Хотині відпочивають дітки з цієї громади, яка перебуває в окупації.
Для нас важливо, щоб ці дні стали для дітей часом відпочинку від тривог війни та позитивних вражень. Щоб вони почувалися у безпеці, у доброзичливій і дружній атмосфері.
Юних гостей розмістили у Центрі спорту Хотинської міської ради, де створені комфортні умови для проживання, відпочинку та тренувань.
Оскільки це команди спортсменів, то багато часу відведено на тренування (гандбол, футбол).
Також у програмі перебування:
"Найбільша цінність таких зустрічей — дитячі усмішки, спілкування та відчуття підтримки. Бажаю нашим гостям яскравого відпочинку, незабутніх вражень і успішних тренувань. Хотинська громада завжди рада друзям, — відзначив міський голова Андрій Дранчук. — Вірю, що партнерство між нашими громадами, започаткували із міським головою Юрієм Коноваленком, розвиватиметься надалі. Адже ще чимало запланували, попереду – нові зустрічі та проєкти!"








