Побудовано на платформі

Створення простору для відпочинку мешканців громади

18.10.2021

Open space для відпочинку мешканців та гостей громади планується створити на території "плиткового ставу", яка ще 10 років тому була однією із найулюбленіших локацій для відпочинку хотинчан.

В рамках реалізації Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна, для Хотинської громади буде розроблено план просторового візуалізації реконструкції території поруч з водоймою (м.Хотин, квартал 76, "Плитковий став").

18 жовтня до Хотина приїхали консультанти з просторового планування Катерина Яковець та Олександр Шевченко, які пройшлись вулицями нашого міста до майбутньої відпочинкової зони, щоб виначитись із найоптимальнішими шляхами для туристів та мешканців громади. А також консультанти оглянули територію, яка відведена для подальшого зонування з метою оптимального викристання наявних ресурсів.

19 жовтня в приміщені міської ради відбудеться зустріч консультантів із представниками міської ради, молоді та локального бізнесу з метою визначення їх потреб та сподівань щодо проектування відкритого простору для відпочинку.

Нагадуємо, що Ви можете залишити свої пропозиції щодо розробки та планування публічного простору за лінком https://forms.gle/Z482ceLhnWcHUerF8

Зустріч проведено в рамках реалізації Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (Програма DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна

2022 © Усі права захищено
Побудовано на платформі