Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Розпочалось громадське обговорення Стратегії розвитку Хотинської територіальної громади на 2021-2027 роки

04.10.2021

Шановні мешканці!

У рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), за фінансового сприяння USAID (United States Agency for International Development) в період з червня по вересень 2021 року Робочою групою Хотинської територіальної громади при сприянні експертів Фонду Розвитку Місцевої Демократії ім. Є. Регульського з Польщі був напрацьований проект документу "Стратегія розвитку Хотинської територіальної громади на 2021-2027 роки", який сьогодні виносяться на громадське обговорення/консультації.

Консультації триватимуть 3 тижні – з 04 до 24 жовтня 2021 р.

Цей етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців буде залежати в якому напрямі ми будемо будувати спроможну громаду до 2027 року і куди будемо вкладати свої ресурси, державні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги.

Стратегія нашої громади якнайшвидше потрібна нам і для реалізації конкретних проектів на найближчі 3 роки починаючи вже із 2021 року із залученням коштів міжнародної технічної допомоги, зокрема Програми DOBRE.

Після врахування Ваших пропозицій Стратегія буде доопрацьована і винесена на сесію Хотинської міської ради для затвердження.

Ваші коментарі, зокрема пропозиції щодо завдань Стратегії, надсилайте до 24 жовтня 2021 року на e-mail: khotyn.efa@gmail.com

Формуляр для подачі коментарів, зауважень і пропозицій є доступним на офіційному сайті громади (за посиланням https://cutt.ly/eECIR68) та в Хотинській міській раді. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що розглядатимуться лише ідеї, подані на формулярі.

Місце прийому пропозицій на паперових носіях: діловоди населених пунктів громади, приміщення Хотинської міської ради за адресою: м. Хотин, вул. О. Кобилянської, 2А, ІІІ поверх, каб. №304 (відділ економічного розвитку та міжнародного співробітництва). Також за цією адресою Ви можете отримати консультації.

Важливо! Ваші пропозиції будуть братися до уваги за умови, що пропозиції будуть містити ім’я, прізвище та адресу особи, яка їх подає.

Заплановані також публічні консультаційні зустрічі, на які запрошуються всі бажаючі. Про дату, годину та місце буде повідомлено додатково.

Прошу також поширити інформацію серед усіх зацікавлених осіб.

Міський Голова                                                                             Дранчук Андрій Дмитрович

2022 © Усі права захищено
Побудовано на платформі