Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Чергова допомога від побратимів з Польщі

Новина
04.09.2023

Дружнє співробітництво дало черговий результат. Польські партнери продовжують підтримувати Хотинську громаду та зміцнювати її технічно: і транспортними засобами, і генераторами.

– Днями наші друзі місто Опочно на чолі з міським головою Dariusz Kosno за постійної підтримки старости повіту Опочинського Marcin Baranowski передали для Хотинської громади комфортабельний 52-місний автобус SCANIA, – розповів міський голова Андрій Дранчук. – Знову майже тиждень в дорозі, тисячі кілометрів, черги на митниці, але результат того вартий. У новому навчальному сезоні маємо гарне оновлення комунального автопарку. Дякую партнерам за таку важливу допомогу у воєнний час, а також усій команді міської ради за наполегливу роботу. І окрема подяка нашим водіям.

А на початку тижня розвантажували черговий великий дизельний генератор: понад 6000 кг, потужність 700 кВт. Його надано за сприяння Чернівецької обласної військової адміністрації від Державного агентства стратегічних резервів Польщі.

«Опалювальний сезон все ближче. За підтримки обласної влади і польських партнерів продовжуємо дбати про нашу енергонезалежність та функціонування критичної для Хотина інфраструктури, щоб бути готовими до будь-яких надзвичайних ситуацій та забезпечити безперебійність електропостачання до підприємств і систем життєзабезпечення», – додав Андрій Дранчук.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше