Чергова допомога від побратимів з Польщі
Дружнє співробітництво дало черговий результат. Польські партнери продовжують підтримувати Хотинську громаду та зміцнювати її технічно: і транспортними засобами, і генераторами.
– Днями наші друзі місто Опочно на чолі з міським головою Dariusz Kosno за постійної підтримки старости повіту Опочинського Marcin Baranowski передали для Хотинської громади комфортабельний 52-місний автобус SCANIA, – розповів міський голова Андрій Дранчук. – Знову майже тиждень в дорозі, тисячі кілометрів, черги на митниці, але результат того вартий. У новому навчальному сезоні маємо гарне оновлення комунального автопарку. Дякую партнерам за таку важливу допомогу у воєнний час, а також усій команді міської ради за наполегливу роботу. І окрема подяка нашим водіям.
А на початку тижня розвантажували черговий великий дизельний генератор: понад 6000 кг, потужність 700 кВт. Його надано за сприяння Чернівецької обласної військової адміністрації від Державного агентства стратегічних резервів Польщі.
«Опалювальний сезон все ближче. За підтримки обласної влади і польських партнерів продовжуємо дбати про нашу енергонезалежність та функціонування критичної для Хотина інфраструктури, щоб бути готовими до будь-яких надзвичайних ситуацій та забезпечити безперебійність електропостачання до підприємств і систем життєзабезпечення», – додав Андрій Дранчук.
![](/storage/news/galleries/fe82abe9da3c29f23ebf4412014c9f1d.jpg)
![](/storage/news/galleries/80492184ede98c68c4631bf8cef74829.jpg)
![](/storage/news/galleries/54684217df8a4f0331da13717f5ac508.jpg)
![](/storage/news/galleries/337a8dc11dbefef529b56d1f18951366.jpg)
![](/storage/news/galleries/b7640fbb9a083f998641a04b8204c10c.jpg)
![](/storage/news/galleries/017011fd2c6e38cb2bf591e29095109c.jpg)
![](/storage/news/galleries/0e1905a795914e4504ddb6e8314e3a1e.jpg)
![](/storage/news/galleries/ef3d3dae4fa68109e38f6f49bf275fe1.jpg)