Відбулась перша зустріч робочої групи з місцевого економічного розвитку (МЕР) Хотинської громади

03.03.2021

2 березня 2021 року відбулась перша зустріч онлайн робочої групи з місцевого економічного розвитку (МЕР) Хотинської громади в межах програми DOBRE.

Під час зустрічі експерт - Малько Неля розповіла членам групи, що таке МЕР та про підтримку Програми DOBRE громад під час реалізації проєктів.

Окрім цього, в ході зустрічі було обговорено якими є завдання робочої групи та періодичність проведення її засідань, шляхи комунікацій членів робочої групи з врахуванням карантинних обмежень, а також опрацьовано документ  «Процес МЕР».