Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбувся онлайн-тренінг «Жіноче лідерство»

Новина
01.12.2021

Тренінг організувала та провела випускниця Академії Жіночого Лідерства – Петрова Любов, яка під час заходу, розгорнуто надала відповіді учасницям на питання: «Що таке жіноче лідерство?», «Які існують гендерні стереотипи?», «Що заважає розвиватися жіночому лідерству?», «Як долати бар’єри жіночого лідерства?».

 

Учасниці під час тренінгу обговорили та дізнались про такі терміни - «скляна стеля», «скляний ескалатор», «липка підлога».  Також у ході зустрічі, присутні дівчата та жінки мали змогу розповісти про історії з свого життя, де «спрацьовували» гендерні стереотипи.

 

Під кінець зустрічі присутні поділити своїми враженнями про тренінг.

 

Тренінг організовано в рамках проєкту «Створення публічного простору для згуртування жінок в селі Ворничани», що виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, яка реалізується Українським жіночим фондом (УЖФ) в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

 

Хотинська громада є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)». Ця зустріч стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше