Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбувся вечір творчості Ліни Костенко

Новина
02.12.2021

2 грудня 2021 року відбувся вечір творчості Ліни Костенко.

 

Організувала та провела вечір творчості - Ванда Ткачук, яка розповіла учасникам про творчий шлях поетеси, її активну життєву позицію, зробивши особливий акцент на тому, що Ліна Костенко - одна з тих, хто не втратив людської гідності в часи випробувань. Поетесу вважають справжньою живою легендою. Її твори вивчають у школах й університетах, однак письменниця не любить зайвої уваги до себе.


«Ліна Василівна – одна з найвидатніших поетів та письменників, які тільки були в українській літературі. Її творчість несе не лише естетичну насолоду, вона ще й здатна змінити світогляд, спонукати людину до дій та змін у своєму житті та житті суспільства», – наголосила під час зустрічі, організатор заходу Ванда Ткачук.

 

У процесі знайомства з біографією та творчістю української поетеси, учасники заходу дискутували про життя та творчість письменниці, висловлювали свої думки з приводу впливу та значенні творчості та громадської діяльності Ліни Костенко. Читали та відображали вірші у формі малюнків, після чого відгадували, про що саме йдеться у малюнку, що саме за вірші відображено.

 

Вечір творчості організовано в рамках проєкту «Створення публічного простору для згуртування жінок в селі Ворничани», що виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, яка реалізується Українським жіночим фондом (УЖФ) в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

 

Хотинська громада є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)». Ця зустріч стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше