Зустріч товариства людей з інвалідністю в Хотинській громаді
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Саме в цей день щороку голова Хотинського товариства осіб з інвалідністю Сергій Пелепецький зорганізовує зустрічі.
- Хотинський осередок людей з інвалідністю – одна з найзгуртованіших, найпотужніших громадських організацій в області, яка щороку проводить чимало масових заходів, що нині ой як нелегко. І це все завдяки енергійному керівнику товариства – Сергію Пелепецькому - прокоментувала заступниця начальника управління соціального захисту населення Дністровської райдержадміністрації Наталія Цвентарна
Сергію Михайловичу Пелепецькому, за активну громадську діяльність, вагомий внесок у захист прав людей з інвалідністю, вручено Почесну Грамоту міського голови Андрія Дранчука
- Міжнародний день людей з інвалідністю – це не свято, а нагадування для всіх хоч раз у рік про те, що турбує нас, що чимало земляків потребують підтримки. Але для мене сьогодні все ж свято, бо ми зустрілися - від імені присутніх сказав Анатолій Попов.
Звичайно, не обійшлося без українських мелодійних пісень у виконанні Валентини Швабюк, Ігоря Бамбуляка, яким акомпанував Степан Філіпчук, а підспівували усі присутні.
Зустріч організована за підтримки Хотинської міської ради.
![](/storage/news/galleries/f45faa8245b13fb161d2864036ad2b1a.jpg)
![](/storage/news/galleries/bcca1028bba65d7af51272d038fb2629.jpg)
![](/storage/news/galleries/e0f10b8c01e8bceb40e172d43aff9986.jpg)
![](/storage/news/galleries/f94e8944a2ad821c5457fa91ff616067.jpg)
![](/storage/news/galleries/65b8bcaf4ce79e9ac6f3e9c33fbb7462.jpg)